W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policja poszukuje Magdalenę Uzar AKTUALIACJA !

Zaginiona odnaleziona przez policjantów na Rynku Starego Miasta.

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, prowadzą poszukiwania za zaginioną Magdaleną Uzar, 35-letnią mieszkanką Mielca. 25 maja 2021 roku w godzinach porannych, kobieta wyszła z domu z zamiarem udania się na zajęcia w rejonie ul. Biernackiego w Mielcu, gdzie nie dotarła. Widziana była w rejonie dworca PKS w Mielcu. Od chwili wyjścia z domu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej:
wzrost około 161-164 cm, szczupła budowa ciała, oczy ciemne, włosy krótkie koloru ciemnego, może posiadać okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia ubrana była w bluzę koloru czerwonego z wizerunkiem dwóch misiów z przodu, spodnie typu jeans, buty tenisówki koloru granatowego. Może posiadać przy sobie czarną torebkę.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu, nr tel.: 47 822 73 26 (w godz. 7.30 – 15.30) oraz całodobowo tel.: 47 822 73 10 lub 112.

DCIM\105GOPRO
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa