W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Policjanci i piłkarze o bezpieczeństwie na stadionie

Realizując zadania z zakresu profilaktyki społecznej mieleccy policjanci wzięli udział w spotkaniu z uczniami Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Policjanci wraz z piłkarzami drużyny Stali Mielec zachęcali dzieci do pozytywnego kibicowania.
Z inicjatywy Akademii Piłkarskiej Stal Mielec oraz Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato w Mielcu odbyło się spotkanie z piłkarzami i uczniami szkoły.

W spotkaniu wzięli udział również policjanci.

Funkcjonariusze korzystając z okazji rozmawiali z dziećmi o trudnych sytuacjach pojawiających się na imprezach sportowych, o ich przyczynach i o tym jak im zapobiegać.

Mówili o dopuszczalnych formach dopingu oraz o tym, jak powinien zachowywać się prawdziwy kibic sportowy.

Spotkanie uatrakcyjnił udział piłkarzy Stali Mielec, którzy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące zawodu i trudach dnia codziennego zawodowego piłkarza.
Ze względu na liczny udział dzieci i młodzieży w meczach piłki nożnej odbywających się na mieleckim stadionie policjantom szczególnie zależy na kształtowaniu postaw najmłodszych w kwestii pozytywnego kibicowania.

 

20160523_185035

 

20160523_200211

 

hninin

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa