W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci namierzyli poszukiwanego mieszkańca Wadowic Górnych

Dociekliwość policjantów pozwoliła ustalić i zatrzymać mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mieszkaniec gminy Wadowice Górne według rodziny miał ukrywać się poza granicami kraju. 45-letni mężczyzna za popełnione przestępstwo trafił do zakładu karnego w celu odbycia ponad rocznej kary pozbawienia wolności.

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego podczas swoich codziennych czynności służbowych zatrzymują osoby poszukiwane na podstawie listów gończych wystawionych przez organy ścigania w całej Polsce. Kilka dni temu udali się na jedną z posesji w gminie Wadowice Górne, gdzie jak ustalili ma przebywać mężczyzna poszukiwany na podstawie listu gończego.

Funkcjonariusze podczas wizyty na posesji, rozmawiali z członkami rodziny poszukiwanego, którzy zgodnie twierdzili, że mężczyzna przebywa poza granicami naszego kraju. Mieleccy policjanci nie dali się jednak zwieść tym zapewnieniom i już po chwili, na drodze prowadzącej do Radomyśla Wielkiego zatrzymali pojazd, który wyjechał z posesji, gdzie miał mieszkać poszukiwany.

Funkcjonariusze legitymując osoby przebywające w pojeździe byli pewni, że rozmawiają z poszukiwanym, ten jednak nadal próbował przekonywać policjantów, że to nie on, podając dane swojego brata.

Finalnie mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie ponad roczną karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa