W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci podsumowali ,,Majowy weekend 2017”

Podkarpaccy policjanci podsumowali działania „Majowy weekend 2017”. To był jeden z bezpieczniejszych weekendów od lat, choć nie obyło się bez zdarzeń. Od piątku do środy na drogach naszego regionu doszło do 16 wypadków, w których 25 osób zostało rannych, na szczęście nikt nie zginął. Policjanci zatrzymali 66 nietrzeźwych kierowców.

Tegoroczna majówka trwała wyjątkowo długo, od piątku 28 kwietnia do środy 3 maja. W czasie działań „Majowy Weekend 2017” na drogach Podkarpacia odnotowaliśmy 16 wypadków, w których 25 osób zostało rannych. Nikt nie zginął. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 66 nietrzeźwym kierowcom.

Porównując statystyki z lat ubiegłych, mniej było wypadków. Policjanci ujawnili też mniejszą liczbę nietrzeźwych kierujących.

 

 

 

Podczas długiego majowego weekendu na drogach naszego regionu nikt nie zginął, jednakże wczoraj doszło do tragicznego w skutkach wypadku lotniczego. Szybowiec, którym lot szkoleniowy odbywał 21-latek,tuż po starcie spadł na ziemię. Mimo reanimacji młody mężczyzna zmarł.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Wypadek z udziałem motorowerzysty

Wiadomości Mielec

Dachowanie obywateli Ukrainy

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa