W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

Policjanci poszukują Jana Piechoty

AKTUALIZACJA!

Mężczyzna odnaleziony na przystanku przy drodze relacji Dymitrów – Przykop.
Cały i zdrowy oddany pod opiekę lekarzy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu poszukują Jana Piechoty, 84-letniego mieszkańca Kębłowa. Zaginiony wczoraj tj. piątek 19 października, około godziny 13 wyjechał z domu rowerem. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego mężczyzny: wzrost około 170 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie siwe.

Ubrany był w spodnie brązowe, niebieski sweter, miał przy sobie drewnianą laskę. Mężczyzna poruszał się rowerem typu „damka” koloru niebieskiego z zielonym odblaskiem. Nie posiada przy sobie telefonu. Cierpi na demencję starczą oraz ma zaniki pamięci.

Zaginiony ostatni raz widziany był w Kębłowie – przysiołek Tarnówek

Aktualnie w Kębłowie i okolicach mężczyzny szuka kilkudziesięciu policjantów. Wczoraj do poszukiwań wykorzystano psy tropiące ze STORATu. Mężczyzna utyka na jedną nogę.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zaginionym lub miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Mielcu tel. (017) 58-45-326 (w godz. 7.30 – 15.30) lub 997.

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa