W Cieniu Jupiterów Mielec
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Policjanci proszą o kontakt świadka wypadku

Policjanci proszą o kontakt osobę, która w dniu 30 września około godziny 13.00 była świadkiem wypadku w Tuszowie Narodowym, w którym śmierć poniósł motocyklista.

Mieleccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym zginął motocyklista. Wypadek miał miejsce 30 września br. w Tuszowie Narodowym. Doszło tam do zderzenia się kierującego motocyklem z kierującym ciągnikiem rolniczym. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że świadkiem zdarzenia mógł być kierowca białego busa, najprawdopodobniej VW LT.

Policjanci proszą o kontakt osobę, która była świadkiem zdarzenia, a szczególnie kierowcą białego busa jadącego w ciągu pojazdów podczas wypadku, lub o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, nr tel.: 17 58-45-408.

KPP Urszula Chmura

 

 

POWIĄZANE POSTY

Pożar domu w miejscowości Jamy

K

63-letni rowerzysta złamał sądowy zakaz

K

Pijany kierowca z ponad 3 promilami spowodował kolizję drogową w Podborzu

K

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa