W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Policjanci zapraszają na spotkania profilaktyczne

Policjanci zachęcają do udziału w przedsięwzięciach profilaktycznych, które odbędą się w najbliższy weekend, 8 sierpnia. Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym współorganizują I Plenerowy Turniej Szachowy w Ostrówku. W Mielcu przy ulicy Kolejowej, na plaży „Tropicana” funkcjonariusze wraz z innymi służbami przeprowadzą działania profilaktyczne w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Policjanci wezmą udział także w XI edycji Miejskiego Pikniku Rodzinnego „GRUNT TO RODZINKA”. Zapraszamy do wspólnej bezpiecznej zabawy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym współorganizują I Plenerowy Turniej Szachowy w Ostrówku o puchar przewodniczącego Rady Gminy Gawłuszowice. Turniej odbędzie się w niedzielę, 8 sierpnia w Ostrówku przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. W jego organizację włączyli się funkcjonariusze, którzy interesują się grą szachy. Podczas turnieju dzielnicowi z Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym przeprowadzą działania profilaktyczne „Bezpieczne wakacje”.

Ze względu na warunki atmosferyczne mieleccy policjanci przenieśli działania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” z 1 sierpnia na 8 sierpnia, czyli najbliższą niedzielę. Na plaży „Tropicana” przy ulicy Kolejowej w Mielcu, w godzinach od 13 do 16 każdy będzie mógł przyłączyć się do służb i poznać tajniki pracy policjantów, strażaków, leśników, jak również ratowników medycznych. Służby zaprezentują sprzęt, a głównym przesłaniem działań będzie bezpieczeństwo nad wodą oraz ratowanie życia w sytuacji zagrożenia. Plażowicze będą mogli zobaczyć akcję ratowniczą przeprowadzoną przez ratowników wodnych i medycznych oraz strażaków i obserwować, jak wygląda udzielanie pomocy osobie tonącej. Najmłodsi poznają zasady bezpiecznej kąpieli, młodzież – bezpiecznego żeglowania oraz uprawiania sportów wodnych. Na dzieci czeka wiele konkursów z nagrodami i atrakcji, a na dorosłych dużo cennych rozmów z doświadczonymi ratownikami oraz pracownikami innych służb.

Funkcjonariusze wezmą również udział w XI edycji Miejskiego Pikniku Rodzinnego „GRUNT TO RODZINKA” organizowanego przez Prezydenta Miasta Mielca, Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz Dom Kultury SCK w Mielcu. Zabawa odbędzie się na terenie parku za Domem Kultury i przy Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu. W godzinach od 18:00 do 18:30 organizatorzy zaplanowali konkursy z udziałem policjantów pod nazwą „Bezpieczne wakacje czyli rodzina w podróży”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa