W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Policjant po służbie znowu rozpoznał poszukiwanego

Ten sam funkcjonariusz, w ciągu dwóch tygodni, będąc na dniu wolny od służby, zatrzymał kolejnego poszukiwanego. 29-latek pochodzący z Mielca, nie ma stałego miejsca zamieszkania. Teraz zatrzymany trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę za uchylanie się od zapłaty zasądzonych alimentów.

W poniedziałek rano, policjant w czasie wolnym od służby, na ulicy Szafera, zauważył mężczyznę, który jak pamiętał z odpraw służbowych, jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Policjant, podążając za poszukiwanym, powiadomił patrol Policji i poprosił o interwencję we wskazanym miejscu. W tym samym czasie podszedł do mężczyzny i okazując legitymację służbową, zatrzymał go. Po raz kolejny czujność nie zawiodła funkcjonariusza ogniwa patrolowo-interwencyjnego, który w czasie wolnym od służby, pod koniec września, zatrzymał innego poszukiwanego.

Policyjny patrol wylegitymował mężczyznę i potwierdził, że na 29-latka wystawiony jest nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, w celu odbycia bezwzględnej kary pozbawienia wolności za tzw. „niealimentację”. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd został doprowadzony do zakładu karnego. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa