W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Poszukiwani trafili za kraty

Mieleccy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi.

33-letni mieszkaniec Mielca oraz 55-letni mieszkaniec gminy Mielec trafili do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższych kilka miesięcy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu prowadzili działania, które doprowadziły do ustalenia miejsca przebywania poszukiwanego listem gończym. 33-letni mieszkaniec Mielca ukrywał się przed organami ścigania od dłuższego czasu. We wtorek mundurowi zatrzymali mężczyznę na terenie Mielca. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi blisko 3 miesiące za popełnione przestępstwa – kierowanie w stanie nietrzeźwości pomimo, że był wcześniej prawomocnie skazany za ten sam czyn.

Kolejnego poszukiwanego listem gończym, mundurowi zatrzymali w środę rano w jednym z domów na terenie gminy Mielec. 55-letni mężczyzna poszukiwany był na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Mielcu za szereg popełnionych wykroczeń. Ciąży na nim kara łącznie blisko jednego roku pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa