W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Mieleccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem śmieciarki i motoroweru.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas wykonywania manewru omijania śmieciarki przez motorowerzystę, w tym samym czasie kierujący śmieciarką podjął manewr skrętu w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów. W zdarzeniu obrażeń ciała doznał motorowerzysta.

Wczoraj, po godz. 8 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mielcu odebrał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Wola Mielecka (w kierunku miejscowości Trzciana). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 54-letni kierujący motorowerem marki Junak, podjął manewr omijana stojącej na drodze śmieciarki, w tym samym czasie kierujący śmieciarką marki Mercedes, 32-letni mężczyzna ruszył chcąc skręcić na mostek wjazdowy do jednej z posesji. Doszło do zderzenia. Motorowerzysta, mieszkaniec powiatu mieleckiego z urazem nogi został przewieziony do szpitala.
Obaj kierujący byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności tego wypadku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa