W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski chce kandydować na kolejną kadencję

Podczas dzisiejszego briefingu prasowego Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski poinformował o swojej rezygnacji z funkcji wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia Razem dla Ziemi Mieleckiej oraz z członkostwa w stowarzyszeniu RdZM.
Wszystkim współpracownikom podziękował za owocną współpracę w kończącej się, jak zaznaczył, udanej kadencji mieleckiego samorządu.
Równolegle zadeklarował ponowne ubieganie się o funkcję Prezydenta Miasta Mielca w najbliższych wyborach samorządowych z własnego Komitetu Wyborczego Wyborców Jacka Wiśniewskiego.
Na koniec spotkania z dziennikarzami Prezydent zaprosił do współpracy wszystkich, którym zależy na dalszym rozwoju naszego miasta.

Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Mieleckiej informuje, że 20 stycznia, to jest w ubiegłą sobotę, na posiedzeniu zarządu Razem dla Ziemi Mieleckiej obecny prezydent Jacek Wiśniewski nie otrzymał rekomendacji do kandydowania na prezydenta miasta Mielca na nową kadencję.
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa