W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Projekt „Pewna siebie -bezpieczna” – strzałem w dziesiątkę

Z bardzo dużym zainteresowaniem spotkały się organizowane wspólnie przez mielecką jednostkę policji, prezydenta oraz starostę warsztaty samoobrony dla kobiet. W ciągu kilku dni na warsztaty zapisało się blisko 100 kobiet, które wezmą udział w dwóch edycjach planowanych szkoleń.

„PEWNA SIEBIE – BEZPIECZNA” to hasło przewodnie bezpłatnych warsztatów dla kobiet z powiatu mieleckiego. Spotkania, które będą obejmowały zajęcia z zakresu wiktymologii, samoobrony, psychologii i udzielania pierwszej pomocy dorosłym i dzieciom będą odbywać się cyklicznie w 2017 i 2018 roku.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, w 2017 roku planujemy przeprowadzić 3 edycje warsztatów, spośród których każda z edycji będzie trwała przez okres około dwóch miesięcy. Pierwsza edycja rozpoczyna się już 1 marca, kolejna planowana jest w czerwcu br. Obecnie nie prowadzimy już zapisów na 1 i 2 edycję ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Dziękujemy za zainteresowanie. O kolejnych edycjach będziemy informować za pośrednictwem lokalnych mediów oraz strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Informacje można również uzyskać pod nr telefonu 510 997 528.

Urszula Chmura

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dachowanie bmw w Padwi Narodowej

Wiadomości Mielec

Cztery pory roku w gminie Mielec – konkurs fotograficzny [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejne zwycięstwo Czeczeńców. Handball Stal Mielec – AZS Biała Podlaska 33:27 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa