W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Przedszkolaków odwiedzili policjanci [FOTO]

Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego mieleckiego wydziału prewencji, odwiedzili dzieci z Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu. Radości dzieci nie było końca, tym bardziej, że każdy przedszkolak mógł wsiąść do radiowozu oraz zobaczyć z bliska kajdanki i radiostację, a także przymierzyć policyjną kamizelkę. Wizyty na takich „interwencjach” dają policjantom wiele radości.

Policjanci, którzy na co dzień służą w ogniwie patrolowo – interwencyjnym mieleckiego wydziału prewencji, odwiedzili przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Rzemieniu. Dzieci w wieku od 3 do 6 lat z ogromnym zainteresowaniem przyjęły policjantów. Na początek wysłuchały krótkiej pogadanki na temat bezpieczeństwa. Policjanci mówili o tym jak maluchy powinny zachować się kiedy zgubią się w sklepie oraz przypomnieli jak wezwać pomoc w razie potrzeby. Funkcjonariusze mówili o obowiązku podróżowania w foteliku oraz o obowiązkowej opiece dorosłych podczas jazdy na rowerku i hulajnodze.

Największe zainteresowanie dzieci wzbudził jednak policyjny radiowóz, do którego przedszkolaki mogły wsiąść. Dzieci z zapałem przymierzały również policyjną kamizelkę z niezbędnym wyposażeniem oraz z zaciekawieniem oglądały kajdanki i radiostację. Funkcjonariusze opowiadali o pracy policjanta, która przepełniona jest pomocą innym ludziom i przyjaźnią z najmłodszymi.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa