W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały video

Przekazanie działki pod budowę Podstacji w Radomyślu Wielkim [VIDEO]

Wczoraj, 20 marca, władze Powiatu Mieleckiego notarialnie przekazały mieleckiemu Pogotowiu Ratunkowemu działkę pod budowę nowej podstacji.

Tuż po notarialnym przekazaniu działki, starosta Stanisław Lonczak spotkał się z dyrektorem pogotowia Grzegorzem Gałuszką i burmistrzem Radomyśla Wielkiego Józefem Rybińskim, by oficjalnie przekazać teren pod budowę nowej podstacji.

– Pracownicy stacjonujący w Radomyślu Wielkim marzyli o nowej siedzibie. Dziś staje się to faktem – podkreślił dyrektor Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu, dziękując za podjęte w tym kierunku działania zarówno staroście Stanisławowi Lonczakowi, jak i burmistrzowi Józefowi Rybińskiemu.

– Budowa tej podstacji poprawi warunki bytowania, ale i garażowania samochodów, które będą obsługiwały ten rejon. Pozwoli to na jeszcze szybsze reagowanie w sytuacjach zagrożenia – podkreślił starosta mielecki Stanisław Lonczak.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Festyn Parafialny na Osiedlu Lotników – Rodzinnie u Ducha

Wiadomości Mielec

Szkoły w województwie podkarpackim z najzdolniejszymi uczniami

Wiadomości Mielec

Tragedia w Książnicach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa