W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Regeneracja filtrów DPF Mysłowice Piła Konin Piotrków Trybunalski

Regeneracja filtrów DPF powinna być wykonywana w sprawdzonym serwisie samochodowym, który rzetelnie określi stan podzespołu i dobierze odpowiednią metodę czyszczenia

. Ważne, aby trafić na fachowca, który ma doświadczenie w czyszczeniu filtrów cząstek stałych, ponieważ są to bardzo drogie podzespoły i odgrywają ważną funkcję w środowisku (eliminuje toksyczne pierwiastki, które pochodzą ze spalin). Nie powinieneś zwlekać z wizytą w serwisie, jeśli w ostatnim czasie zauważyłeś niepokojące objawy, jakimi są, chociażby: zwiększone zużycie oleju napędowego, wyczuwalny smród spalin w kabinie, kopcenie z rury układu wydechowego, kłopoty z utrzymaniem równych obrotów silnika, czy nieprawidłowe działanie turbosprężarki.

Jeżeli jednak zbagatelizujesz powyżej wypisane symptomy, to może doprowadzić to do powstania poważniejszych usterek. Zabrania się jeździć samochodem z niesprawnym filtrem cząstek stałych oraz z wyciętym DPF, dlatego też zachęcamy Cię do regeneracji tego podzespołu, a nie do jego wycinania. Za usunięcie filtra DPF otrzymasz mandat, a także stracisz dowód rejestracyjny. Ponadto możesz również nie przejść przeglądu technicznego z pozytywnym wynikiem.

Możesz być pewny, że w Bosch Service Pawlik w Stalowej Woli wykonuje się dokładnie usługę czyszczenia DPF, co potwierdzi raport parametrów. Dodatkowo każdy klient otrzymuje dwuletnią gwarancję na zregenerowaną część. Zanim filtr DPF trafi do maszyny, zostanie zdiagnozowany pod kątem potencjalnych uszkodzeń mechanicznych. Dopiero po ich wykluczeniu zostanie podjęte działanie w kierunku przeprowadzenia regeneracji filtra cząstek stałych. Tak jak też wspomnieliśmy, po ukończonym czyszczeniu filtra DPF wykonuje się testy drożności, potem suszy i na koniec montuje z powrotem do układu wydechowego auta. Zazwyczaj na odzyskanie filtra cząstek stałych nie czeka się dłużej niż jeden dzień roboczy.

Dowodzi to tym, że serwis jest w stanie szybko i zarazem skutecznie przeprowadzić regenerację filtra DPF.

Materiał Partnera

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa