W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Remonty w ZST dobiegły końca [FOTO]

W mieleckim Zespole Szkół Technicznych zakończyły się remonty ważnych obiektów kompleksu: pawilonu sportowego i biblioteki.

W pawilonie sportowym wymieniona została instalacja grzewcza. Za blisko 200 tysięcy złotych  w trzech salach wymieniono rury instalacyjne i hydrantowe, zamontowane nowe kaloryfery o znacznie lepszych parametrach grzewczych. Wymieniono także ich osłony i zaślepiono płytami OSB kanały ciepłownicze i pokryto je parkietem. W sali nr 3 dodatkowo odnowione zostały również ściany oraz zamontowano nowe drabinki. Za bramkami do piłki ręcznej zamontowano piłko – chwyty, a w sali nr 3 sufit został pokryty specjalną siatką zabezpieczającą powierzchnię sufitu i oświetlenie.

W ocenie uczniów i nauczycieli dzięki tym wszystkim pracom poprawił się komfort prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego, jak również uzyskano lepszy efekt cieplny w całym obiekcie. 

W innej części kompleksu ZST wykonano remont biblioteki szkolnej wraz z  pomieszczeniem przeznaczonym na centrum multimedialne. Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Mielcu w kwocie blisko 100 tysięcy złotych możliwy był remont tych pomieszczeń oraz zakup nowoczesnego sprzętu. Prace remontowe w całości zostały wykonane przez pracowników szkoły, co przełożyło się na oszczędności przy wykonywaniu remontu. 

Powstałe centrum służy młodzieży jako czytelnia oraz miejsce do przebywania w czasie wolnym w godzinach otwarcia biblioteki. Centrum jest wyposażone w nowoczesny sprzęt dydaktyczny: laptopy oraz monitor interaktywny. Są również stanowiska dla dzieci słabo widzących (laptopy o większej przekątnej ekranu). 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa