W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Rywalizacja młodzieży na bieżni stadionu przy ulicy Solskiego

Uczniowie z 24 szkół z powiatu mieleckiego uczestniczyli w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (kl, VII – VII) w lekkiej atletyce zorganizowanych na stadionie MOSiR.

Współorganizatorem imprezy byli: Lekkoatletyczny Klub Stal Mielec oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu.

Wyniki:

Dziewczęta:                                                           Chłopcy:
100 m:
1. Chmura Maja SP nr 9 Mielec 13,56                   1. Dziuba Kacper SP nr 11 Mielec 12,82
2. Raus Kinga SP Przecław 13,58                         2. Skop Maksymilian SP Przecław 13,02
3. Nicpoń Łucja SP Wola Mielecka 14,65              3. Jagusiak Wiktor SP Borowa 13,25
300 m:
1. Cieśla Olivia SP nr 11 Mielec 48,87                   1. Kaczor Filip SP nr 13 Mielec 44,65
2. Nowak Martyna SP Rzędzianowice 50,41         2. Gembal Oliwier SP nr 3 Mielec 45.24
3. Kasprzak Aleksandra SP Tuszów N. 51,82       3. Kozioł Wiktor SP nr 2 Mielec 45,74
600 / 1000 m:
1. Wujko Emilia SP Przecław 1:59,41                    1. Kilian Rafał SP nr 3 Mielec 3:10,49
2. Rudolf Emilia SP Wadowice G. 2:00,02             2. Mordasiewicz Hubert SP Tuszyma 3:23,43
3. Żyła Eliza SP nr 3 Mielec 2:05,46                      3. Smoleń Cezary SP Przecław 3:25,49
skok w dal:
1. Mazur Gabriela SP Wola Mielecka 4,59            1. Tylec Kamil SP Łączki Brzeskie 4,54
2. Trzpis Veronica SP nr 3 Mielec 4,34                  2. Jamrozy Dawid SP Tuszów N. 4,50
3. Piechota Milena SP nr 9 Mielec4,17                  3.Brożonowicz Leon SP nr 11 Mielec 4,24
skok wzwyż:
1. Tabor Alicja SP Jamy 120                                  1. Rakoczy Igor SP Malinie 160
2. Redman Klaudia SP Chorzelów 115                  2. Kasprzak Rafał SP Tuszów N. 150
3. Rudolf Oliwia SP Malinie 115                             3. Domagała Mateusz SP nr 9 Mielec 145
pchnięcie kulą:
1. Kozioł Karolina SP Gawłuszowice 8,43             1. Bury Alan SP Izbiska 8,77
2. Guła Adrianna SP nr 3 Mielec 7,89                    2. Brożyna Karol SP Borowa 8,20
3. Szelest Karolina SP nr 9 Mielec 7,82                 3. Machowski Kacper SP Łączki Brzeskie 8,16
rzut oszczepem:
1. Rak Zofia SP Chorzelów 14,10                          1. Bieleska Bartosz SP Chorzelów 25.05
2.Kapinos Weronika SP Wampierzów 11,12          2. Czachor Mateusz SP Malinie24,35
3.Maziarz Kinga SP Wadowice G. 9,22                 3. Sałek Eryk SP Gawłuszowice 20,95
rzut dyskiem:
1. Barnat Łucja SP Chorzelów 17,46                     1. Daniel Igor SP Malinie 25,02
2. Paterak Ewa SP Chorzelów 15,90                     2. Maziarz Stanisław SP Chorzelów 21,40
3. Roman Julia SP Chorzelów 14,95                     3. Skiba Szymon SP Malinie 20,96

Czołowa trójka zawodników otrzymała pamiątkowe medale i dyplomy, które wręczał Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego, Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Grzegorz Tychanowicz.

Najlepsi zawodnicy reprezentowali Powiat Mielecki w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Kolbuszowej.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa