W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – czary mary…piankolina! [FOTO]

W ostatnim tygodniu Sala Zabaw „Aniołkowo” (Filia nr 1 Spółdzielczego Domu Kultury, ul. Bajana 20A) zamieniło się w fabrykę „piankoliny”. To biała, elastyczna masa, która powstaje z połączenia mąki ziemniaczanej, płynu do naczyń oraz pianki do golenia.

Dodatkowo dzieci stworzyły najrozmaitsze wersje kolorystyczne swojej piankoliny przy pomocy barwników i brokatu. Dwuetapowym proces tworzenia obejmował część wspólną, w której wszystkie dzieci razem dodawały i mieszały podstawowe składniki oraz indywidualną – każde dziecko otrzymało porcję masy bazowej i samo zadecydowało o jej barwnym charakterze.

To wspaniały trening dla małej motoryki oraz wspomaganie rozwoju wyobraźni i kreatywnego myślenia, a także nauka współpracy w grupie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb realizacji i wyrażania siebie.
Zajęcia w „Aniołkowie” odbywają się w środy i piątki od godz. 16:30-17:15. Cały czas można do nich dołączyć.

Są bezpłatne. Więcej informacji o zajęciach można uzyskać pod numerem tel. 17 58 52 102, od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 15: 00 lub w dni i godziny zajęć. Zapraszamy!

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kilkudniowy kurs doskonalący dla Ratowników Medycznych

Wiadomości Mielec

Podsumowanie XIII Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki

Wiadomości Mielec

Wstążki, wianki i korale z ludowym przytupem – koncert [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa