W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – już w najbliższą sobotę dwa modowe wydarzenia

SDK- majowe „sobotnie wietrzenie szafy” i „modowe porządki” – zapraszamy…

W sobotę 13 maja w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13 a od godziny 14. 00 zapraszamy na dwa modowe wydarzenia. Znane już i lubiane „Sobotnie Wietrzenie szafy”, i nowość: „Modowe porządki” – spotkanie ze stylistą Kubą Smoleniem. Wydarzenia potrwają do 17. 00.

Pierwsza akcja jest już dobrze znana. Z miesiąca na miesiąc cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Jeśli masz w domu ubrania, zabawki, książki, płyty, buty, które nie są Ci już potrzebne, są w dobrym stanie i mogą przydać się innym przyjdź z nimi do nas – może znajdą nowego właściciela.

Sprzedającym przypominamy o głównej zasadzie akcji – nasza akcja to nie jest bazarek, prosimy aby kwoty jakie chcecie dostać za swoje rzeczy były symboliczne. Im będą one przystępniejsze więcej ich sprzedacie, ale i więcej osób będzie przychodzić i kupować. Podczas zapisów obowiązuje kaucja zwrotna w wysokości 10 zł. Zapisy pod nr tel 17 5855342 do czwartku w godzinach 12. 00 – 20. 00.
Kilka słów o „Modowych porządkach”: Podczas spotkania dowiesz się m.in.: jaki typ sylwetki posiadasz, jakie wzory i kolory pasują do Twojej urody, poznasz tajniki stylizacji, które pomogą Ci w codziennym ubieraniu, a co najważniejsze – będziesz mogła skonsultować się ze stylistą, który szczerze Ci doradzi i przeanalizuje rzeczy, które ze sobą przyniesiesz.
Pamiętaj! „Modowe porządki” to jedyne takie spotkanie, na które możesz (a nawet musisz!) przyniesiesz ze sobą wszystkie te rzeczy, które z jakiegoś powodu są dla Ciebie ważne (bardzo je lubisz lub przeciwnie – masz ich serdecznie dość) by wraz ze stylistą wspólnie podjąć decyzję o ich dalszym losie. 😉
Oprócz miło spędzonego czasu i inspirujących rozmów, gwarantowana dobra zabawa
i mnóstwo śmiechu.
Spotkanie poprowadzi Jakub Smoleń – stylista, Personal Shopper.
Kuba to samouk. Wszystko to, co wie na temat mody i stylizacji, to wynik jego poszukiwań, nieustannego rozwoju, podejmowanych eksperymentów, prób i błędów, własnego stylu, estetycznych obsesji jak i zamiłowania do tego co piękne, nietuzinkowe i wymagające.
Dba o szafy prywatnych klientów, a także towarzyszy im podczas zakupów. Od ponad dwóch lat współpracuje z Iloną Jankowską-Mokrzycką, m.in. współtworząc Mielec Fashion Week.
Prowadził zajęcia grupowe z zakresu mody i stylu dla kandydatek na Miss Mielca oraz modelek Mielec Fashion Week. Twórca „FASHION & STYLE OF Q”. Komentator mody. Teksty jego autorstwa publikowane były na łamach: Tygodnika Regionalnego KORSO, Imperium Kobiet oraz wydania internetowego magazynu HAmag. Dwukrotny laureat warsztatów „Fashion Writing” organizowanych w ramach Art & Fashion Forum powered by Grażyna Kulczyk.
Spotkanie odbędzie się o 14. 00 i trwać będzie trzy godziny. Zapisy i więcej informacji – telefonicznie pod numerem: 607-292-735. Spotkaniu jest płatne. Opłata za udział wynosi: 10, 00 złotych. Płatne do 11 maja.
Serdecznie zapraszamy!

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie autorskie poetki Moniki Maciałek

Wiadomości Mielec

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa