W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK- pierwsze spotkanie koła numizmatycznego za nami…

We wtorek 8 listopada w Spółdzielczym Domu kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, przy ulicy Kusocińskiego 13 a  o godzinie 1800  odbyło się pierwsze spotkanie nowopowstałego kółka numizmatycznego, którego pomysłodawcą jest  pan Leszek Cisło.  

Z zaproszenia skorzystało 10 osób. Wśród obecnych były osoby, które zajmują się kolekcjonowaniem monet już od lat, jak również dwie młode osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z numizmatyką.

Na spotkaniu tym prowadzący Leszek Cisło przedstawił ogólny zarys harmonogramu spotkań. Opowiadał o kategoriach monet i o najnowszym katalogu monet polskich „Fischera” na rok 2017.

Każdy z uczestników dzielił się pokrótce swoimi doświadczeniami i wiedzą o zbieraniu monet. Padło też pytanie jak odróżnić  monetę oryginalną od falsyfikatu.

Ustalono, że następne spotkanie odbędzie się za dwa tygodnie, czyli 22 listopada, również we wtorek o godzinie 1800,  w Sali nr 8, ARS KLUB,  na które serdecznie zapraszamy.      

 

unnamed-1

 

unnamed-2

 

unnamed-4

 

unnamed

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Wystartowały obrady III sesji Rady Powiatu Mieleckiego

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa