W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – pracowite spotkanie warsztatowe na „INSPIRACJACH” [FOTO]

Na kolejnym cyklu warsztatów jaki od kilku lat organizuje Spółdzielczy Dom Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu  przy ulicy Kusocińskiego 13 a czyli na  „Inspiracjach”, grupa pozostaje w temacie malarstwa.

Były filiżanki, teraz czas na malowanie szkła. A dokładniej szklanej tafli, która po umieszczeniu w ramce stanowić będzie niepowtarzalną ozdobę dla każdego wnętrza.  Wszyscy uczestnicy warsztatów mieli możliwość nadania charakteru przezroczystej płytce według własnych upodobań. Przezroczystość daje duże ułatwienie naniesienia wybranego wzoru. Wystarczy go podłożyć. Reszta jest już zależna od wyobraźni twórców.

Różnorodność farb – transparentne i kryjące – oraz tak zwanych konturówek, czyli gęstych farbek, które mogą imitować metalowe łączenia witraży, zapewniają nieograniczone możliwości ekspresji. Przykładem są prace powstałe na zajęciach – każda podkreśla indywidualizm autora. Od motywów roślinnych, poprzez zwierzęce aż po marynistyczne, a nawet fantastyczne.

Warto pamiętać o innych korzyściach płynących z uczestnictwa w naszych  warsztatach artystycznych. To nie tylko możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności, ale także wspaniały sposób żeby spotkać ciekawych ludzi i kreatywnie spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Panie bardzo często spędzają ze sobą czas prywatnie i wspólnie zapisują się na nasze inne warsztaty. kolejne spotkanie za dwa tygodnie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu fotele do kangurowania i karmienia noworodków od WOŚP [FOTO]

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa