W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

SDK – słoneczny dzień, wiele atrakcji, kolejny osiedlowy festyn za nami… [FOTO]

W czwartkowe popołudnie, w miłej zabawowej atmosferze, na osiedlu Lotników, tuż przy Filii nr 1 Spółdzielczego Domu Kultury, dzieci wspólnie z rodzicami przywitali nowy rok szkolny.

Festyn „Witaj Szkoło” odbył się dzięki zaangażowaniu Samorządowej Rady Osiedla Lotników. Skoczna muzyka bardzo szybko przyciągnęła mieszkające na osiedlu Lotników dzieci w różnym wieku oraz ich rodziców czy dziadków. Dodatkowo bardzo przyjemna słoneczna , jeszcze wakacyjna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie.


Maluszki bawiły się ochoczo, w asyście rodziców lub dziadków w specjalnie przygotowanej do ich potrzeb i możliwości przestrzeni. Kolorowe mebelki, zabawki, bujaczki uświetniały zabawę. Festyn rozpoczął się tradycyjnym kredowym konkursem plastycznym. Był stały punkt zabawy czyli kręcenie kołem hula hop. W kolejnej zabawie ważnym rekwizytem była „gorąca żabka”, która parzyła i trzeba było ją szybko przekazywać kolejnej osobie stojącej obok. Następnie dzieci startowały w slalomie składającym się z kilku konkurencji. Tutaj liczyła się szybkość, sprawność ale przede wszystkim współpraca. Najwięcej trudności sprawiała uczestnikom konkurencja, w której trzeba było zbudować wieżę z kartonowych klocków.
Festyn odbył się dzięki Samorządowej Radzie Osiedla Lotników. Sponsorami drobnych słodyczy, przyborów szkolnych i plastycznych był Urząd Miejski i Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mielcu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Filmowo – rozrywkowo – koncert PSM w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

Gala “Młodzi Nieprzeciętni” 2024 [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa