W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie

SDK – uroczyste spotkanie opłatkowe „Pogodnej Jesieni”.[FOTO]

W środę 18 stycznia, w jednej z mieleckich restauracji odbyło się tradycyjne już , organizowane zaraz po nowym roku , uroczyste spotkanie opłatkowe.

Na spotkaniu tym obok członków Klubu Seniora „Pogodna Jesień’ działającego w strukturach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu znaleźli się zaproszeni goście i klubowi przyjaciele.

Spotkanie rozpoczęła i wszystkich gości serdecznie powitała Przewodnicząca klubu Pani Maria Madej. Pani Maria Madej zainicjowała i zorganizowała całe spotkanie. Na spotkaniu obecny był również ksiądz Rafał Igielski, kapłan z Parafii Ducha Świętego.

Gości serdecznie powitała Pani Przewodnicząca a Ksiądz pobłogosławił opłatki, którymi następnie wszyscy zgromadzeni się połamali. Życzeniom i serdecznościom nie było końca.

Po części oficjalnej, przy pysznym poczęstunku, aromatycznej kawie, herbacie i szarlotce seniorzy biesiadowali do późnych godzin wieczornych. Spotkanie przy muzyce skończyło się po 22- ej.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa