W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Seniorzy rządzą Mielcem [FOTO]

W poniedziałek, 28 sierpnia Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski symbolicznie przekazał na ręce seniorów klucz do bram miasta. Od tego czasu to właśnie oni “rządzą” Mielcem podczas trwających po raz szósty w naszym mieście Dni Seniora.

Głównym celem wydarzenia jest zachęcenie osób 60+ do aktywnego stylu życia, poszerzania wiedzy, rozwijania pasji, wskazanie miejsc, w których mogą rozwijać swój potencjał, a także zaprezentowanie naszych mieleckich grup seniorów oraz ich talentów szerszemu gronu odbiorców.

Wczoraj w ramach Mieleckich Seniorali w Miejskiej Bibliotece Publicznej miało miejsce otwarcie wystawy prac artystycznych seniorów, która znajduje się w holu, na parterze biblioteki, do zwiedzania której serdecznie zapraszamy do dnia 6 września.

Następnie, w sali audiowizualnej biblioteki, seniorzy zaprezentowali przed widownią swój dorobek artystyczny. Popis swoich umiejętności dali zarówno mieleckie kluby seniora, jak również organizacje senioralne.

Zainteresowanie było spore, a sala w szybkim tempie wypełniła się po brzegi. Wśród obecnych na widowni była również Zastępca Prezydenta Mielca Adriana Miłoś, która zawsze chętnie odwiedza naszych seniorów i uczestniczy w organizowanych przez nich wydarzeniach.

W przeglądzie grup artystycznych seniorów prezentowali się:

  • Klub Seniora Osiedlowe Zacisze,
  • Klub Seniora Wrzos,
  • Grupa wokalna działająca przy MUTW,
  • Klub Seniora Natura.

Całe spotkanie poprowadził Pan Janusz Pacholec.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa