W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Siatkarska Ekstraklasa zawitała do Mielca

Pierwszą imprezą sportową, która znalazła się w kalendarzu wydarzeń zaplanowanych w naszym mieście w bieżącym roku z okazji 550-lecia lokacji miasta Mielca był towarzyski mecz pierwszoligowych siatkarek  Stali Mielec z występującą w ekstraklasie drużyną E.Leclerc Radomka Radom.

Spotkanie zakończyło się porażką naszej drużyny 2:3 (25:18, 19:25, 25:23, 12:25, 11:15). Przed meczem Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Adriana Miłoś gratulowała drużynie kadetek mieleckiego klubu i jej trenerowi Grzegorzowi Cibickiemu zwycięstwa w Mistrzostwach Podkarpacia.
Trenerem siatkarek Radomki jest obecnie doskonale znany w Mielcu Adam Grabowski (prowadził naszą drużynę w sezonie 2010/2011).

W składzie Radomki na pozycji libero wystąpiła Agata Witkowska, która pod nazwiskiem Durajczyk grała w Mielcu w latach 2009-2011. Obecnie Radomka zajmuje w LSK  miejsce 9, natomiast grające w I lidze siatkarki Stali Mielec plasują się na miejscu 8.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa