Słońce powraca na Solskiego PGE FKS Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 [FOTO, VIDEO]

Dziś pierwszy raz w tym roku nasza drużyna sięgnęła po zwycięstwo w Ekstraklasie. Ten długo oczekiwany moment wyzwolił w nas moc emocji podczas dzisiejszego meczu.

Pierwsza połowa przebiegła tak jak większość meczów w sezonie, przewaga Stali i utrata bramki po kontrze przeciwnika. Tym razem jednak druga połowa spełniła oczekiwania kibiców. Po dokonanych zmianach obraz meczu pokazał, że wreszcie szczęście powróciło także do naszej drużyny i ilość akcji i strzałów przełożyła się na wynik spotkania. Miejmy nadzieję, że mecz z Podbeskidziem będzie punktem zwrotnym w tegorocznych rozgrywkach.