W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmierć pasażera BMW na trasie Mielec – Dębica

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Brzeźnicy. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 29-letni mężczyzna. Trzy osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godz. 22 w miejscowości Brzeźnica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW 25-letni mieszkaniec Brzeźnicy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł w poślizg uderzając prawym bokiem w przód nadjeżdżającego z naprzeciwka mercedesa sprintera.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 29-letni pasażer osobówki. Z poważnymi obrażeniami do dębickiego szpitala przewieziono kierowcę pojazdu. Pasażerka mercedesa 42-letnia mieszkanka Dębicy doznała ogólnych potłuczeń i również przebywa pod opieką dębickich lekarzy. Kierujący busem marki Mercedes 36-letni mieszkaniec Dębicy przewieziony został do szpitala w Mielcu. Pozostałych trzech pasażerów busanie odniosło poważniejszych obrażeń.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

 

 

Zobacz też...

1 Komentarzy

Kierowca BMW 19 kwietnia 2017 (środa) at 16:20

Młodzi kierowcy w samochodach z dużymi silnikami są poważnym zagrożeniem. BMW to dla ludzi jakiś dziwny symbol wariata za kierownicą. Błąd. Niestety spowodowane jest to tym, że te samochody prawie zawsze mają ponad 150KM a nawet 230KM i więcej. Egzamin na prawo jazdy to zdecydowanie za mało. Najlepszym rozwiązaniem były by dodatkowe uprawnienia na jazdę samochodami np. powyżej 120KM.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości