Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło w Brzeźnicy. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 29-letni mężczyzna. Trzy osoby zostały ranne.

Do zdarzenia doszło wczoraj kilka minut po godz. 22 w miejscowości Brzeźnica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki BMW 25-letni mieszkaniec Brzeźnicy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł w poślizg uderzając prawym bokiem w przód nadjeżdżającego z naprzeciwka mercedesa sprintera.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 29-letni pasażer osobówki. Z poważnymi obrażeniami do dębickiego szpitala przewieziono kierowcę pojazdu. Pasażerka mercedesa 42-letnia mieszkanka Dębicy doznała ogólnych potłuczeń i również przebywa pod opieką dębickich lekarzy. Kierujący busem marki Mercedes 36-letni mieszkaniec Dębicy przewieziony został do szpitala w Mielcu. Pozostałych trzech pasażerów busanie odniosło poważniejszych obrażeń.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.

 

 

Jeden komentarz do wpisu Śmierć pasażera BMW na trasie Mielec – Dębica

  • Młodzi kierowcy w samochodach z dużymi silnikami są poważnym zagrożeniem. BMW to dla ludzi jakiś dziwny symbol wariata za kierownicą. Błąd. Niestety spowodowane jest to tym, że te samochody prawie zawsze mają ponad 150KM a nawet 230KM i więcej. Egzamin na prawo jazdy to zdecydowanie za mało. Najlepszym rozwiązaniem były by dodatkowe uprawnienia na jazdę samochodami np. powyżej 120KM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider