W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Snowfest w Gimnazjum nr 2

Uczniowie Gimnazjum nr 2 bardzo serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zorganizowanym przez nich wydarzeniu! Odbędzie się ono 1 grudnia 2018 roku na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 2 w Mielcu. Rozpocznie się o godzinie 17:00 I zakończy o 21:00.

SNOWFEST to charytatywna impreza o charakterze świątecznym.
Wydarzenie podzielone będzie na 2 części. Pierwsza część zacznie się o godzinie 17.00, a zakończy o 19.00, będzie przeznaczona dla dzieci od 6 do 13 roku życia oraz ich rodziców. Na tej części wydarzenia odbędą się różnorodne animacje dla dzieci, spotkanie z Świętym Mikołajem.

Będą m.in. mini ścianka wspinaczkowa, mini tor do jeżdżenia na wrotkach i wiele, wiele więcej. Na świątecznym kiermaszu będzie można zakupić rozmaite ciasta oraz ciepłe napoje. Zebrane pieniądze przeznaczymy na Dom Dziecka w Skopaniu. Druga część rozpocznie się o godzinie 19.00, a zakończy o 21.00. Będzie to impreza z pokazami laserów świetlnych, maszynami do dymu, profesjonalnym nagłośnieniem oraz wytwornicami sztucznego śniegu. Na całej świątecznej imprezie będą pojawiać się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz ich rozstrzygnięcia.
Gwarantujemy świetną zabawę oraz to że nie pożałujesz przyjścia! Kolejna nudna sobota w domu? Nic bardziej mylnego- u nas nie ma mowy o nudzie!

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości