Slider

Muzeum Regionalne SCK w Mielcu przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich mam z okazji przypadającego na najbliższy piątek Dzień Matki.

Panie mogą w ten dzień zwiedzać bezpłatnie wszystkie wystawy w Pałacyku, jeśli będą miały ze sobą zdjęcie swojego dziecka i okażą je w kasie Muzeum. Na wszystkich zwiedzających będą czekać też drobne słodkości dla osłodzenia wyjątkowego dnia. Nie zabraknie też monidła z Rodziną Oborskich, która pozwoli wcielić się na zdjęciach w dawnych mieszkańców mieleckiego Pałacyku.

Zachęcamy także do wzięcia udziału w zabawie przygotowanej przez Muzeum. Zapraszamy do przyjścia do Pałacyku, na ul. Legionów 73 i wykonania zdjęcia z przygotowanym hasłem: KAŻDA MAMA JEST NAJLEPSZA. Zabawa trwa do piątku – 26 maja włącznie w godzinach pracy muzeum.

Wszystkie zdjęcia zostają opublikowane na oficjalnym koncie Pałacyku Oborskich na portalu facebook. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w świętowanie wyjątkowego dnia wszystkich mam. Pracownicy muzeum już włączyli się z akcję. https://www.facebook.com/PalacykOborskich/photos/pcb.1901758233431929/1901758163431936/?type=3&theater

Przypominamy, że w Muzeum Regionalnym można obecnie zwiedzać wystawy: Archeologiczna autostrada. Wykopaliska przy wielkich inwestycjach drogowych pod Krakowem, Z historii Mielca .Ludzie, wydarzenia, tożsamość oraz ekspozycję obrazów Stanisława Mityka. Obrazy S. Mityka można podziwiać w Pałacyku jedynie do najbliższego poniedziałku – 29 maja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do Pałacyku Oborskich.

Muzeum Regionalne SCK – Pałacyk Oborskich

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Slider

Slider
Slider
Slider
Redaguj z nami…
napisz
Slider

SliderSlider


Slider

Slider

Slider