W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Społecznicy docenieni

 Władze gminy Radomyśl Wielki uhonorowały osoby, które na przestrzeni kilku ostatnich lat angażowały się w różne przedsięwzięcia na rzecz mieszkańców.

Miniony rok w gminie Radomyśl Wielki, zresztą jak i poprzednie lata, obfitował w wiele imprez i ciekawych inicjatyw. Władze gminy nie zapomniały o tych, którzy mieli udział w ich przygotowaniu. Włodarze pamiętali także o tych, którzy działali przed laty.

Wśród wyróżnionych znalazły się osoby, które aktywnie angażują się w życie społeczne wsi; nie zabrakło strażaków ochotników, członków kapeli ludowych, grup wieńcowych, kół gospodyń wiejskich, klubów sportowych, stowarzyszeń, rad sołeckich, sponsorów imprez czy też osób, które są na każde zawołanie przy organizacji imprez i bez których ich organizacja byłaby dużo trudniejsza.

W sumie w trakcie tradycyjnego spotkania opłatkowego, które odbyło się w ostatni wtorek starego roku, dyplomy uznania i upominki od burmistrza Józefa Rybińskiego oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Miękosia otrzymało 30 osób ze wszystkich miejscowości wchodzących w skład gminy. Wyróżnieni przyjmowali ten gest władz jako miłą niespodziankę, a także wyraz docenienia ich działalności.

– Okres świąteczny, przełom starego i nowego roku to doskonała okazja, aby w sposób wyjątkowy   podziękować tym wszystkim, którzy robią coś dobrego dla drugiego człowieka; żeby podziękować za bezinteresowną działalność. Jesteście państwo reprezentantami tych wszystkich, którzy zaangażowali się w działania społeczną, często kosztem waszych rodzin, waszego wolnego czasu. Niektórzy angażują w tą działalność własne pieniądze, jedni większe inni mniejsze, ale każdy na miarę swoich możliwości. Z wielkim szacunkiem odnoszę się do waszej działalności, bo każdy z was robi coś dobrego, robi coś by to nasze życie w małych wspólnotach było ciekawsze, łatwiejsze, bardziej życzliwe. W imieniu władz samorządowych serdecznie dziękuję wam za to dobro, które czynicie na rzecz małych ojczyzn – mówił do wyróżnionych Józef Rybiński.

Wyróżnieni

Stanisław Madej, Maria Nowak (DĄBIE), Stanisław Kmieć (DĄBRÓWKA WISŁOCKA), Bogusława Kapinos, Bronisław Tabaka (DULCZA MAŁA), Kazimiera Stopa, Tadeusz Wawrzonek, Sabina Wolak (DULCZA WIELKA), Irena Nosal, Wiesław Ryba (JANOWIEC), Krzysztof Palacz, Rafał Kilian (PARTYNIA), Beata Czepiel, Małgorzata Machnik (PIEŃ), Mateusz Dudek, Renata Mieszkowska (PODBORZE), Krystyna Cygan, Teresa i Roman Grzychowie (RADOMYŚL WIELKI), Tadeusz Siuda, Halina Warjas, Edward Wilk (RUDA), Małgorzata Baran, Janusz Cholewa, Grzegorz Makuch (ZDZIARZEC), Krzysztof Lonczak, Teresa Pogoda (ZGÓRSKO), Andrzej Giża, Jerzy Mróz, Beata Żytniak (ŻARÓWKA).

 

wyróżnienia dla społeczników 1 (1)  wyróżnienia dla społeczników 1 (2)

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa