W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie z profesorem Jerzym Bralczykiem

Miejska Biblioteka Publiczna SCK w Mielcu zaprasza do udziału w spotkaniu z profesorem Jerzym Bralczykiem polonistą, wykładowcą akademickim, autorem kilkudziesięciu publikacji dotyczących poprawności językowej, języka mediów i reklamy oraz kultury języka.

Spotkanie odbędzie się 5 października 2022 (środa) o godzinie 11.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu, Al. Niepodległości 7. Moderatorem spotkania będzie polonistka Pani Elżbieta Witek.
Aby wziąć udział w spotkaniu należy odebrać bezpłatne wejściówki – będzie to możliwe od 28 września w Wypożyczalni dla Dorosłych MBP SCK w Mielcu przy ul. Kusocińskiego 2 w godzinach pracy Biblioteki. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 17 787 4919 lub 17 787 4920. Liczba miejsc ograniczona!
Podczas spotkania będzie można zakupić książki autora.
Organizacja spotkania jest możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1 BLISKO. Miejska Biblioteka Publiczna uzyskała dotację na realizację dwuletnich działań z projektem Biblioteka na językach: śladami mowy mieleckiej.

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa