W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Przestępstwa, skandale, afery

”Sprawa dla reportera” w Mielcu

Problem zanieczyszczonego powietrza w Mielcu do tego stopnia stał się uciążliwy dla jego mieszkańców, że nawet dzieci wołają o pomoc. Sytuacja jest na tyle napięta, że sama Elżbieta Jaworowicz, ze „Sprawy dla reportera” zdecydowała się na zrobienie reportażu.

Uciążliwy smród, pieczenie oczu, zawroty głowy, problemy z pogłębiającymi się alergiami i astmą u dzieci, niepokojące choroby u zwierząt – to tematy, które zainteresowały reporterkę. Chce ona spotkać się z rodzicami dzieci, które chorują oraz usłyszeć z ust samych dzieci, na ile problem jest poważny i wymaga interwencji.

Dziennikarka oraz jej zespół proszą o przybycie w najbliższy czwartek 9 maja, o godz. 15:00, na parking przed firmą Kronospan w Mielcu, wszystkich, którzy odczuwają uciążliwości zakładu na własnej skórze lub problem mają ich dzieci.
Zainteresowanie programu „Sprawa dla reportera” wywołał list 12-letniej Emilki z wołaniem o pomoc, który napisała ośmielona kolejnymi protestami w Mielcu. Pokażmy, że potrafimy być razem w walce o zdrowie naszych dzieci i naszych najbliższych.

Zapraszamy również mieszkańców Mościsk ,pracowników okolicznych firm, którzy są w bliskim sąsiedztwie Krono. Mile widziani lekarze , aby wypowiedzieli się w tej sprawie.Prosimy o żywe włączanie się do dyskusji.

Zobacz też...

Kiedy Black Hawki? Macierewicz przeprasza

Redaktor naczelny

Jak piłeś to nie bierz dzieci do samochodu

Redaktor naczelny

Pomnik wdzięczności Armii Radzieckiej w Rudzie Śląskiej

Redaktor naczelny

2 komentarze

Jarek 7 maja 2019 (wtorek) at 17:52

Będziemy!!!!!!

Odpowiedz
Renata 8 maja 2019 (środa) at 07:12

Przy okazji Mielca,a lepiej drugi osobny reportaż powinien dotyczyć smrodzenia przez Kronika w Szczecinku.

Odpowiedz

Zostaw komentarz