W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Strażacy z OSP Cyranka i OSP Rzochów odwiedzili prezydenta

Zastępca Prezydenta Miasta Mielca Paweł Pazdan spotkał się ze strażakami OSP Cyranka i OSP Rzochów. Tematem spotkania było tradycyjne podsumowanie działalności mieleckich jednostek w ostatnich miesiącach oraz omówienie zagadnień związanych z ich bieżącym funkcjonowaniem.

Wiceprezydent dziękował za dobrą współpracę mieleckich jednostek OSP z samorządem zarówno podczas wykonywania zadań związanych z pandemią Covid 19, jak również przy okazji pomocy humanitarnej dla uchodźców z Ukrainy. Jak wiadomo mielecki Punkt Pomocy Humanitarnej od początku funkcjonowania umiejscowiony jest w budynku OSP Cyranka przy ulicy Cyranowskiej, na co dzień korzystając ze wsparcia strażaków tej jednostki.

W dyskusji w której wziął udział także Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego Zenon Tokarski omówiono również zagadnienia  związane z finansowaniem funkcjonowania jednostek OSP w kolejnej perspektywie finansowej miejskiego budżetu.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Potrącenie rowerzysty na rondzie

Wiadomości Mielec

Potrącenie motorowerzysty w Woli Mieleckiej

Wiadomości Mielec

Żołnierze w powiecie mieleckim na ćwiczeniach

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa