W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Strefa Wodnej Mgiełki na Osiedlu Lotników

„Strefa Wodnej Mgiełki” zwana inaczej wakacyjnym placem relaksu dla dzieci i dorosłych od wczoraj jest do dyspozycji mieszkańców miasta Mielca.

Obiekt powstał przy ul. Tańskiego obok terenów zielonych Szkoły Podstawowej nr 8. Inwestycja została zrealizowana w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego (projekt lokalny).

Głównym założeniem wykonanej inwestycji  było zaprojektowanie i wykonanie „Strefy Wodnej Mgiełki”, która ma służyć mieszkańcom miasta Mielca podczas wakacyjnego relaksu i wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Przedmiotem zamówienia było zaprojektowanie i wybudowanie strefy wodnej mgiełki składającej się z trzech zamgławiaczy, komory technicznej wyposażonej  w niezbędne urządzenia i armaturę, przyłączy instalacji elektrycznej i wodnej  oraz zagospodarowania terenu wokół strefy wodnej mgiełki wraz z dojściem (chodnikiem) i tablicą informacyjną.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa