W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Strzelanina w Mielcu? [AKTUALIZACJA]

W nocy z 29 na 30 listopada, według relacji naszego czytelnika, doszło do użycia broni.

Rzecznik prasowy Policji w Dębicy potwierdził iż wczorajszej nocy trwały czynności operacyjne z udziałem dębickich policjantów a podczas ich trwania wykorzystana była broń. Więcej informacji niebawem.

Aktualizacja: W nocy z 29 na 30 listopada funkcjonariusze dębickiej policji prowadzili w porozumieniu z mielecką KPP działania operacyjne w efekcie których zatrzymano 3 osoby (2 mężczyzn i kobietę) podejrzane o kradzież kaset z pieniędzmi znajdujących się w odkurzaczach oraz myjniach samochodowych zlokalizowanych na terenie powiatów mieleckiego i dębickiego.

Podczas zatrzymania które miało miejsce w nocy z czwartku na piątek, na mieleckiej starówce użyto broni wobec szajki uciekającej z miejsca przestępstwa.

Złodzieje zostali ujęci poza pojazdem kiedy próbowali zbiec pieszo. Sprawę obecnie prowadzi KPP w Dębicy. Jej szczegóły rzecznik dębickiej policji ujawni w dniu jutrzejszym.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa