W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Szkolenie w Starostwie Powiatowym – Czyste powietrze [FOTO]

Na prośbę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w dniu 7 lipca 2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6 odbyło się szkolenie z Programu priorytetowego „Czyste powietrze”.

Szkolenie skierowane było do społecznych liderów działających w obszarze poszczególnych gmin powiatu mieleckiego, głównie sołtysów wsi i przewodniczących rad osiedli, mogących bezinteresownie wspomagać działania informacyjne w obszarze Programu „Czyste powietrze”.

Szkolenie przeprowadziło dwóch pracowników – ekspertów energetycznych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, którzy szczegółowo przedstawili kto może być beneficjentem Programu, jakie mogą być formy dofinansowania i ich poziomy oraz inne istotne zasady Programu.

Głównym celem Programu „Czyste powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków. Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania, beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania oraz beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa