W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Szóstka Mielec – Pogoń Proszowice 3:0

Mielczanki na nowej sali Szkoły Podstawowej nr 3 rozegrały mecz 2 ligi. UKS Szóstka podejmowała drużynę Proxima Pogoń Proszowice, która z dorobkiem 21 punktów zajmowała 4 pozycję w tabeli.

Można się więc było obawiać tego pojedynku. W Mielcu skończyła się jednak seria pięciu kolejnych wygranych Pogoni w II lidze siatkówki kobiet.

Podopieczne Romana Murdzy  sprawiły miły prezent swojemu Trenerowi, który w niedziele świętuje swoje urodziny.

– To jest obecnie zupełnie inny zespół, niż ten, z którym rywalizowaliśmy w pierwszej rundzie. Wtedy większość stanowiły juniorki, a teraz doszło kilka bardziej doświadczonych zawodniczek – mówił ,,Nowinom Roman” Murdza, trener Szóstki.

Pierwszy mecz tych zespołów, rozegrany w Proszowicach, również zakończył się wygraną mielczanek do zera. Tamto spotkanie wyglądało jednak zupełnie inaczej. Miejscowe nie miały wtedy absolutnie nic do powiedzenia.

W sobotę w mecz był bardziej wyrównany. Przyjezdne postawiły rywalkom trudne warunki i przy odrobinie szczęścia mogły się pokusić o „urwanie” seta. Najbliżej tego były w drugiej partii.

 

Szóstka Mielec – Pogoń Proszowice 3:0

Sety: 25:21, 25:23, 25:16.

Szóstka: Szymańska, Cur, Mikołajewska, Babś, Krycka, Mich, W. Murdza (libero) oraz Gorzkiewicz, N. Murdza, Raszek, Kusik, Daniluk. Trener Roman Murdza.

 

 

 

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa