W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Szpital dostał prezent od firmy Navitel

Mielecka firma Navitel Sp. z o.o. przekazała kolejny dar dla oddziału zakaźnego Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego w Mielcu.

Urządzenia zostały przekazane we wtorek, 11 stycznia, przez prezesa Navitel Wojciecha Mordeca. W imieniu dyrektora szpitala Jarosława Kolendo sprzęt odebrała jego zastępca Małgorzata Topolska. Jak podkreśliła dyrektor Topolska, załoga szpitala jest ogromnie wdzięczna Navitelowi za wszelką pomoc, jaką firma zaoferowała szpitalowi.

Navitel Sp. z o. o. jest czołowym w kraju producentem sterylizatorów powietrza. Urządzenia Navitela montowane są w wielu instytucjach użytku publicznego m. in. w szpitalach, szkołach, urzędach. W związku w tym, że w regionie nadal jest dużo zakażeń COVID-19, zarząd firmy postanowił przekazać dla mieleckiego szpitala kolejne dwa sterylizatory powietrza NLB 60.

Urządzenia zostaną ustawione salach chorych. Jak potwierdzają lekarze, sterylizatory pomagają pacjentom szybciej wyzdrowieć.

To nie pierwszy taki gest ze strony NAVITELA. Firma od początku pandemii ściśle współpracuje z szpitalem wspierając działania zabezpieczające pracowników i pacjentów przez zakażeniami.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa