19 września 2018, 12:05
Slider
Image default
Galerie Materiały video

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego [FOTO, VIDEO]

Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Targi odwiedziło kilka tysięcy osób, które zapoznały się z ofertami pracy mieleckich firm i skorzystały z dodatkowych atrakcji. Pracodawcy nie tylko zaprezentowali swoją ofertę, ale przede wszystkim zebrali wiele życiorysów od osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Odwiedzający targi mogli wypróbować swoich sił na symulatorach lotu szybowcem i śmigłowcem, a także zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego. Wystawcy zaprezentowali drukarkę 3D, okulary VR, zestawy narzędzi specjalistycznych i laserowe ramię pomiarowe.

Klub Extreme Fitness zaprosił mielczan do skorzystania z bezpłatnego pomiaru i analizy składu ciała oraz porad dietetyka i fizjoterapeuty. Uczestnicy targów mogli ponadto wziąć udział w oryginalnej lekcji biznesu.

Każdy zainteresowany mógł skorzystać z pomocy w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego oraz zrobić bezpłatne zdjęcie do CV. Rekruterzy z firm powiatu mieleckiego chętnie odpowiadali na pytania odwiedzających targi, a także udzielali praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

 

 

 

 

 

Slider

Zobacz też...

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Zaloguj

Nie masz konta?Zarejestruj się tutaj
X

Rejestracja