W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Materiały video

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego [FOTO, VIDEO]

Zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Targi odwiedziło kilka tysięcy osób, które zapoznały się z ofertami pracy mieleckich firm i skorzystały z dodatkowych atrakcji. Pracodawcy nie tylko zaprezentowali swoją ofertę, ale przede wszystkim zebrali wiele życiorysów od osób zainteresowanych podjęciem pracy.

Odwiedzający targi mogli wypróbować swoich sił na symulatorach lotu szybowcem i śmigłowcem, a także zobaczyć pokaz ratownictwa medycznego. Wystawcy zaprezentowali drukarkę 3D, okulary VR, zestawy narzędzi specjalistycznych i laserowe ramię pomiarowe.

Klub Extreme Fitness zaprosił mielczan do skorzystania z bezpłatnego pomiaru i analizy składu ciała oraz porad dietetyka i fizjoterapeuty. Uczestnicy targów mogli ponadto wziąć udział w oryginalnej lekcji biznesu.

Każdy zainteresowany mógł skorzystać z pomocy w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego oraz zrobić bezpłatne zdjęcie do CV. Rekruterzy z firm powiatu mieleckiego chętnie odpowiadali na pytania odwiedzających targi, a także udzielali praktycznych wskazówek na temat procesu rekrutacji.

 

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-Po-TvTwIm0&feature=youtu.be&w=925&h=520]

 

 

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa