W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Trzeźwy Poranek – akcja policji

Stan trzeźwości prawie 400 kierujących sprawdzili dzisiaj rano policjanci w pobliżu Mielca w ramach akcji „Trzeźwy poranek”. Niestety, jak się okazało nie wszyscy stosowali się do obowiązujących przepisów. Za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości odpowie kierowca forda, który podróżował mając niemal dwa promile alkoholu w organizmie. Nietrzeźwego rowerzystę, policjanci ukarali mandatem karnym.

Dziś rano, policjanci uczestniczyli w akcji „Trzeźwy Poranek”. Policyjne patrole można było spotkać m.in. w Majdanie Królewskim, Widełce, Przyłęku, Niwiskach. Celem akcji jest sprawdzenie stanu trzeźwości jak największej liczby kierujących i sankcjonowanie tych, którzy lekceważą obowiązujące przepisy.

W ramach dzisiejszej akcji, policjanci sprawdzili stan trzeźwości 379 kierujących.  Funkcjonariusze ujawnili 2 przypadki kierowania w stanie nietrzeźwości.

Po godz. 6 w miejscowości Widełka, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. 37-latek jechał bez oświetlenia i jak się okazało miał ponad promil alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie policjanci ukarali go mandatem karnym. Kilkanaście minut później, ten sam patrol zatrzymał do kontroli drogowej w Widełce kierowcę forda. Badanie wykazało, że 37-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego miał 1,76 promila alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mieleccy seniorzy z rewizytą w Portugali

Wiadomości Mielec

Policjanci podsumowali weekend na mieleckich drogach

Wiadomości Mielec

Święto Miasta i Gminy Radomyśl Wielki [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa