W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Kultura i nauka

Turnieju Tanecznego o Puchar Prezydenta Mielca [FOTO]

XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Mielca Daniela Kozdęby już za nami. Następnym razem należy go chyba nazwać maratonem – trwał bowiem od rana do późnego wieczora (19 marca).

Wystąpiło ponad 300 par tanecznych. Byli goście z całej Polski, chociaż oczywiście mieliśmy też liczną reprezentację naszych tancerzy i tancerek. Byli ci, którzy dopiero zaszczepili się taneczną pasją, ale też ci, którzy tańczą od wielu lat, maluchy i dorośli.

Po raz pierwszy dwie mieleckie szkoły tańca zorganizowały turniej wspólnie. Namawiał do tego prezydent Mielca, Daniel Kozdęba, który patronował imprezie, ufundował puchary i wręczał je wraz z dyr. Samorządowego Centrum Kultury, Joanną Kruszyńską. Pracy było sporo, bo pucharów i dyplomów do rozdania było wiele.

Wygrały… miłość do tańca i pasja doskonalenia swoich umiejętności. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspaniałe widowisko.

Organizatorami turnieju byli: Szkoła Tańca ,,Gala”, Szkoła Tańca ,,eLIDa”, Samorządowe Centrum Kultury, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ,,ODEK”.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa