W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje

Uroczyste wprowadzenie komendantów komisariatów [FOTO]

Dziś w Komisariatach Policji w Tuszowie Narodowym i Radomyślu Wielkim, podczas uroczystej zbiórki, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom.

Jacek Juwa powołał na stanowiska Komendantów tych jednostek nadkom. Roberta Łazarza oraz nadkom. Rafała Szczecinę. W spotkaniach udział wzięli burmistrz, wójtowie, zaproszeni goście oraz policjanci.


Podczas uroczystej zbiórki w Komisariacie Policji w Radomyślu Wielkim, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu nadkom. Jacek Juwa wręczył nadkom. Robertowi Łazarzowi rozkaz powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim.

W spotkaniu udział wziął również Burmistrz Miasta i Gminy Radomyśl Wielki Józef Rybiński, Przewodniczący Rady Miasta Jan Miękoś oraz Wójt Gminy Wadowice Górne Michał Deptuła. Burmistrz w kilku zdaniach pogratulował nowemu Komendantowi objęcia stanowiska, oraz wyraził chęć współpracy. Głos zabrał także Wójt Gminy Wadowice Górne, który w kilku ciepłych słowach zachęcił do współdziałania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców dwóch gmin, które zasięgiem obejmuje działalność radomyskiego Komisariatu.

W Komisariacie Policji w Tuszowie Narodowym nadkom. Jacek Juwa spotkał się z Wójtem Gminy Tuszów Narodowy Janem Głazem oraz Przewodniczącym Rady Gminy Waldemarem Maziarz. Podczas krótkiej uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Mielcu powołał na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Tuszowie Narodowym nadkom. Rafała Szczecinę. Głos zabrał Wójt Gminy Tuszów Narodowy, który również pogratulował Komendantowi objęcia stanowiska i wyraził nadzieję na aktywną współpracę pomiędzy Policją, a lokalnym samorządem.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa