W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Historia Informacje Kultura i nauka Materiały video Wywiady

Uroczystości Dnia Samorządu Terytorialnego w Tuszowie Narodowym [FOTO, VODEO]

W sobotę (27.05) w ramach obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego, Tuszowie Narodowym miała miejsce uroczysta sesja Rady Gminy z udziałem zaproszonych gości.

Z tej okazji w tuszowskim kościele parafialnym odprawiona została Msza Święta w intencji samorządowców. Sesja poprzedzona została otwarciem i poświęceniem nowej sali obrad, wykonanej w ramach modernizacji budynku Urzędu Gminy. Przecięcia wstęgi dokonali wójt Andrzej Głaz, przewodniczący Rady Gminy Waldemar Maziarz, ks. Wiesław Konior i wykonawca Mariusz Kasprzak z firmy KAZBUT.

W czasie sesji wójt gminy nawiązał do historii samorządu terytorialnego i jego znaczenia dla społeczności lokalnej. Była to też okazja do złożenia podziękowań i życzeń skierowanych pod adresem samorządowców i osób ich wspierających. Z tej okazji listy nadesłali poseł Zbigniew Chmielowiec, senator Zdzisław Pupa, europoseł Tomasz Poręba. Na sesję przybyli m.in. wójt gminy Mielec Józef Piątek, radny powiatowy Kacper Głaz, dyrektorzy szkół, kierownicy jednostek organizacyjnych.

W tym dniu szczególne gratulacje i życzenia zostały złożone pod adresem sołtysa Dębiaków Jana Steca, który nieprzerwanie od 50 lat pełni funkcję sołtysa sołectwa Dębiaki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Odpowie za posiadanie narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa