W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje

Uroczysty Dzień Sołtysa w Padwi Narodowej [FOTO]

Tradycyjne spotkanie samorządowe w okazji Dnia Sołtysa odbyło się w minioną sobotę, 10 lutego, w Gminie Padew Narodowa.

Zaszczytny tytuł „Sołtysa Roku” zdobył Marian Uzar, sołtys Zachwiejowa. Podziękowania i gratulacje na jego ręce, w imieniu Starosty Powiatu Mielekciego Stanisława Lonczaka, złożył Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Andrzej Chrabąszcz. Najlepszy sołtys roku 2023 otrzymał od władz samorządowych Powiatu Mieleckiego okolicznościowy grawerton oraz list gratulacyjny.

Przyznanie Panu tego zaszczytnego tytułu stanowi wyraz uznania dla całokształtu Pańskiej pracy oraz zaangażowania w sprawy wspólnoty lokalnej. To dowód na to, że swoje odpowiedzialne obowiązki wobec społeczeństwa wykonuje Pan wzorowo, skutecznie działając na rzecz rozwoju polskiej wsi oraz umiejętnie integrując mieszkańców Zachwiejowa wokół spraw ważnych dla wspólnoty sołeckiej” – czytamy w liście starosty do nagrodzonego.

Spotkanie stało się również okolicznością do podsumowania kończącej się kadencji samorządowej 2019-2024. Za zaangażowaną współpracę, która przełożyła się na m.in. na realizację wielu istotnych dla mieszkańców inwestycji, Andrzej Chrabąszcz podziękował Wójtowi Gminy Padew Narodowa Robertowi Plucie oraz Przewodniczącemu Rady Gminy Padew Narodowa Januszowi Bikowi.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa