W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

W Krawcach volkswagen wjechał do kanału z wodą

26-letnia kierująca volkswagenem, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do kanału z wodą.

Kobieta i jej młodsze dziecko trafili do szpitala. Pamiętajmy – przelotne opady deszczu, spadające liście powodują, że jezdnia bywa mokra i śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża.

Dziś po godz. 8, policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze gminnej w miejscowości Krawce. Ustalono, że 26-letnia kobieta kierująca volkswagenem, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i wjechał do kanału z wodą.

Podczas zdarzenia, z kobietą podróżowało jej dwoje dzieci, w wieku 3 i 6 lat. 26-latka i młodsze dziecko trafili do szpitala celem przeprowadzenia badań.

Policjanci ustalili, że kierująca volkswagenem była trzeźwa.


Funkcjonariusze apelują o ostrożność. Pamiętajmy, że opady deszczu, spadające liście powodują, że jezdnia bywa mokra i śliska, a droga hamowania zdecydowanie się wydłuża. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze tj. natężenia ruchu, stanu nawierzchni, warunków atmosferycznych – jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa