W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

W Przecławiu podpisano umowę na rozbudowę SUW w Tuszymie

GMina Przecław rozpoczyna kolejną ważną dla Mieszkańców inwestycję! 12 lutego b.r. Burmistrz Renata Siembab podpisała przy kontrasygnacie Skarbnik Renaty Koszyk umowę z firmą GRUPA KDM Sp. z o. o. z Warszawy na realizację zdania pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku SUW wraz z budową zbiorników retencyjnych wody uzdatnionej w Tuszymie”.

Inwestycja obejmować będzie rozbudowę i przebudowę budynki stacji uzdatniania wody w Tuszymie o halę filtrów wraz z budową odcinków przyłącza kanalizacji technologicznej i odcinka przyłącza wody podczyszczonej oraz budowę dwóch wolnostojących zbiorników retencyjnych wody uzdatnionej o pojemności 150 m3 każdy wraz z budową zewnętrznych odcinków instalacji wodociągowej oraz budową przyłączy wodociągowych i przyłącza kanalizacji deszczowej.

Planuje się również rozbudowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,72 kW do mocy 137,47 kW wraz z budową zewnętrznych odcinków instalacji elektrycznej.

Koszt całej inwestycji to 5 821 401,86 zł, z tego 4 750 000,00 zł dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych. Zadanie zostanie zrealizowane do 12 kwietnia 2025 r.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Seniorzy zakończyli rok akademicki MUTW [FOTO]

Wiadomości Mielec

Kolejny oprysk przeciwko Afrykańskiemu Pomorze Świń w powiecie mieleckim

Wiadomości Mielec

Nowy punkt Pakersi przy ul. Chopina 2 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa