W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Za posiadanie narkotyków trafił do aresztu

Policjanci z wydziału kryminalnego mieleckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki.

Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili u nich znaczną ilość substancji psychotropowych. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. 24-latek został tymczasowo aresztowany, wobec 29-latka sąd zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Posiadanie narkotyków jest w Polsce zabronione i stanowi przestępstwo. Im większa ilość substancji zabronionych, tym kara za ich posiadanie jest surowsza. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadanie narkotyków w znacznej ilości, zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Przekonali się o tym dwaj mężczyźni zatrzymani przez mieleckich policjantów.

W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że dwóch mieszkańców Mielca może posiadać niedozwolone środki narkotyczne. Policyjne ustalenia potwierdziły się. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 230 gramów substancji odurzających.

Zatrzymani mężczyźni złożyli wyjaśnienia i przyznali się do zarzutu posiadania narkotyków. Decyzją sądu, wobec 29-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju, natomiast 24-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez 9 lat był na wszystkich lekcjach w szkole

Wiadomości Mielec

Mielecka ortopedia poszerza ofertę [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Jechał motocyklem pod prąd. Miał ponad 2 promile

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa