W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

W tym sezonie Czeczeńcy nie spadną z Superligi

SPR Stal Mielec mimo ostatniego miejsca w tabeli nie spadnie z PGNiG Superligi.

Dzięki wygraniu przetargu na „dziką kartę” klub SPR Stal Mielec na kolejny sezon 2021/22 pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Władze Superligi zdecydowały przyznać w sezonie 2021/22 jedną dziką kartę.

16 czerwca zapadła decyzja podjęta przez władze Superligi o przyznaniu dzikiej kary naszej drużynie, która jako jedyna wzięła udział procedurze postępowania o nią.

Do udziału w postępowaniu zaproszono imiennie dwa kluby, tj. KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski oraz SPR Stal Mielec, które to złożyły w terminie określonym regulaminem licencyjnym, tj. do dnia 30 kwietnia 2021 r., wniosek o udzielnie licencji na udział w rozgrywkach PGNiG Superligi w sezonie 2021/2022.
Zgodnie z przesłanym zaproszeniem kluby uzyskały do 21 czerwca 2021 r. możliwość odpłatnego nabycia dzikiej karty na warunkach określonych w zawiadomieniu. Wyznaczono jednocześnie na dzień 23 czerwca 2021 r. na godzinę 12.00 przetarg w przypadku, gdyby liczba złożonych ofert był większa niż liczba ogłoszonych dzikich kart.

Do dnia 21 czerwca 2021 roku ofertę nabycia dzikiej karty złożył wyłącznie klub Stal Mielec.
Klub KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski nie złożył oferty, przekazując informację o rezygnacji ubiegania się o dziką kartę.

W związku z brakiem innych ofert dziką kartę w sezonie 2021/2022 nabył klub SPR Stal Mielec.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa