W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Kultura i nauka

Wieczór z operetką, musicalem i humorem – koncert

Prezydent Miasta Mielca oraz Dom Kultury SCK w Mielcu zapraszają na„Wieczór z operetką, musicalem i humorem”, który odbędzie się 16 marca 2022, o godz. 18.00, sala widowiskowa Domu Kultury SCK.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie kina „Galaktyka” (dni robocze od godziny 14, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

 Od lat zapraszamy mielczan na najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe w wykonaniu naszych czołowych artystów. Śpiewakom operetkowym towarzyszyć będzie jak zwykle Strauss Ensemble pod dyrekcją Artura Jaronia, który jak zwykle z tytułowym humorem poprowadzi koncert.

Gwiazdami wieczoru będą: Sylwia Gorajek – sopran, Edyta Krzemień – sopran, Marcin Jajkiewicz – baryton, Jakub Milewski – baryton. 

W programie arie, duety z operetek i musicali m.in. „Księżniczka czardasza”, „Wesoła wdówka”, „Błękitny zamek”, „Upiór w operze”, „My Fair Lady” oraz muzyka J. Straussa i muzyka filmowa.”

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa