W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Wybuch gazu w Szafranowie

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia do jakiego doszło w przybudówce domu jednorodzinnego w miejscowości Szafranów.

Jak wstępnie ustalono doszło tam prawdopodobnie do wybuchu gazu. Ranna została 78-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala.

Dzisiaj, po godz. 6, oficer dyżurny mieleckiej komendy został poinformowany najprawdopodobniej o wybuchu butli z gazem, do jakiego doszło w przybudówce domu jednorodzinnego w Szafranowie w gminie Czermin.

Będący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że mogło w pomieszczeniu dojść najprawdopodobniej do wybuchu gazu. Ranna w zdarzeniu została 78-letnia kobieta, która została przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną i zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśnione w toku prowadzonego dochodzenia.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa